Dobré bylinky a korenia sú také, pri ktorých si môžete byť istí pôvodom a kvalitou. Autentická chuť sa spája s čerstvosťou a prirodzenosťou, takže sa určite oplatí zainvestovať do korenia, ktoré je 100% prírodné.

Vaše jedlá budú skvelé len vtedy, ak si vyberiete správnu zmes korenia. Neúspešná kombinácia spôsobí to, že sa úplne stratí prirodzená chuť alebo výrazný rys jedla, teda sladkosť alebo slanosť.

Knorr 100 % Natural Korenie na grilovanie 250 g

Knorr 100 % Natural Korenie na grilovanie 250 g

Ak chcete dosiahnuť, aby mala vaša ryba skutočne autentickú chuť, spoľahnite sa na prírodné korenie. Zmes mletej horčice, osviežujúcej bazalky, klasického rozmarínu a štipľavého cesnaku je tým najlepším riešením. Všetky tieto druhy nájdete v korení Knorr 100% Natural na ryby.

Knorr 100 % Natural Korenie na zemiaky a hranolky 350 g

Knorr 100 % Natural Korenie na zemiaky a hranolky 350 g

Nudným hranolkám a pečeným zemiakom hovoríme nie! Preto sme vytvorili zostavu aromatického cesnaku, sladkej papriky a čerstvo mletého bieleho korenia, ktorá slúži k oživeniu chuti vašich zemiakových príloh. Práve z týchto druhov sa totiž skladá korenie Knorr 100% Natural na zemiaky a hranolky.

Rad korenia Knorr 100% Natural bol vytvorený pre novú generáciu kuchárov, ktorí ocenia nielen lahodnú chuť pokrmov a najvyššiu kvalitu, ale aj autenticitu ingrediencií, prirodzenú chuť a kuchárske experimenty. Pozrite si našu novú ponuku a zistite, že menej je viac.