Menu

Dobré bylinky a korenia sú také, pri ktorých si môžete byť istí pôvodom a kvalitou. Autentická chuť sa spája s čerstvosťou a prirodzenosťou, takže sa určite oplatí zainvestovať do korenia s prírodnými ingredienciami.

Vaše jedlá budú skvelé len vtedy, ak si vyberiete správnu zmes korenia. Neúspešná kombinácia spôsobí to, že sa úplne stratí prirodzená chuť alebo výrazný rys jedla, teda sladkosť alebo slanosť.

Knorr Korenie na grilovanie s prírodnými ingredienciami 250g

Knorr Korenie na grilovanie s prírodnými ingredienciami 250g

Pre vynikajúce grilované pokrmy je charakteristická aróma čerstvej mletej papriky, horkej horčice, jemného cesnaku a klasického tymiánu. Všetky sú zahrnuté v kompozícii Knorr Korenie na gril s prírodnými ingredienciami, vďaka ktorému dodáte vašim grilovaným pokrmom neuveriteľný ráz bez toho, aby ste nad tým museli rozmýšľať. 

 

 

Knorr Korenie na zemiaky a hranolky s prírodnými ingredienciami 350g

Knorr Korenie na zemiaky a hranolky s prírodnými ingredienciami 350g

Nudným hranolkám a pečeným zemiakom hovoríme nie! Preto sme vytvorili zostavu aromatického cesnaku, sladkej papriky a čerstvo mletého bieleho korenia, ktorá slúži k oživeniu chuti vašich zemiakových príloh. Práve z týchto druhov sa totiž skladá korenie Knorr Korenie na zemiaky a hranolky s prírodnými ingredienciami.

Rad korenia Knorr s prírodnými ingredienciami bol vytvorený pre novú generáciu kuchárov, ktorí ocenia nielen lahodnú chuť pokrmov a najvyššiu kvalitu, ale aj autenticitu ingrediencií, prirodzenú chuť a kuchárske experimenty. Pozrite si našu novú ponuku a zistite, že menej je viac.

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu