Menu

Prebuďte chuť vašich pokrmov s korením Knorr s prírodnými ingredienciami

Či už ide o mäso, ryby alebo zemiaky, autentické korenie s prírodnými ingredienciami im môže dodať chuť bez toho, aby prehlušilo chuť jedla. Používanie byliniek a korenia je skvelý nápad z mnohých dôvodov. Vďaka nim môžete totiž akékoľvek jedlo obohatiť bez toho, aby ste do neho pridávali tuk alebo umelé látky zvýrazňujúce chuť. A navyše, podľa výskumov je korenie dobré pre vaše zdravie, rovnako ako ovocie alebo zelenina, a to vďaka antioxidantom, protizápalovým, antibakteriálnym a antivírusovým účinkom. Všetky bylinky a korenie sú dobré, ale niektoré ponúkajú skutočne mimoriadnu kombináciu bohatej arómy a vynikajúce nutričné hodnoty. Medzi ne patrí škorica, chilli, oregano, bazalka, tymian, rozmarín, cesnak a zázvor.

Náš nový rad korenia vám umožní, aby ste si plne vychutnali benefity prírodných byliniek a korenia, ktoré sa perfektne hodia k neustále sa vyvíjajúcim potrebám profesionálnych kuchárov.

Žiadne prísady

Náš rad korenia obsahuje prírodné príchute. Ich konzistentná kvalita vám zaručuje, že každé vaše jedlo, ktoré s nimi pripravíte, bude chutiť perfektne,  a to bez prísad alebo umelých látok obohacujúcich chuť. Či už pripravujete kurací plátok, koreníte čerstvé vyprážané jedlo, alebo sa snažíte dodať osobitý tón lososovi alebo treske, korenie Knorr predstavuje vždy perfektné   a prírodné riešenie.

Uspokojí všetky vaše očakávania

Objavte naše druhy korenia, každé z nich je pripravené z prírodných ingrediencií.

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu