Menu

Inšpirácia každý deň


Pomáhame kuchárom podávať chutné a zdravé jedlá, kvôli ktorým sa hostia vracajú späť.

Vytvárame produkty, ktoré šetria drahocenný čas prípravy v kuchyni, bez toho aby sme robili kompromisy, čo sa týka chuti a vône. Neustále prinášame nápady a inšpiráciu, vďaka ktorým je váš jedálny lístok pre zákazníkov príťažlivý.

Poznáme odbor gastronómia

V odbore gastronómia sa pohybujeme od 80. rokov 19. storočia a zastrešujeme niekoľko svetovo najobľúbenejších značiek: Knorr, Hellmann 's, Lipton, Rama a Flora. Úzko spolupracujeme s prevádzkami všetkých veľkostí, od nezávislých reštaurácií po hotelové reťazce a zmluvných dodávateľov v 74 krajinách sveta. Chápeme teda aká dôležitá je vyváženosť medzi spokojnými hosťami a dosiahnutím zisku.

Pre kuchárov od kuchárov

Pretože sme súčasťou spoločnosti Unilever, rozumieme zákazníkom, vašim hosťom. Tieto znalosti využívame, aby sme šéfkuchárom a dodávateľom pomohli prispôsobiť sa meniacim sa trendom v gastronómii. Náš tím veľmi skúsených šéfkuchárov a výživových poradcov pomáha našim zákazníkom nájsť rovnováhu medzi skvelou chuťou a nutričnými hodnotami jedla podávaného na stále vysokej úrovni. Vďaka tomu, že pôsobíme po celom svete, môžeme zdieľať mnoho kuchárskych nápadov z rôznych krajín.

Vývoj a budúcnosť

Neustále sa staráme o to, aby jedlá z našich produktov, ktoré zákazník dostane na stôl, boli zdravé a výživné. Tiež sa staráme o vplyv našej činnosti na životné prostredie. Súčasťou nášho ekologicky zodpovedného spôsobu podnikania je používanie ingrediencií a obalov z trvalo udržateľných zdrojov, vytváranie menšieho množstva odpadu a nižšia spotreba energie.

Kvalita je pre nás dôležitá

Preto nám môžete dôverovať, že uspokojíme aj vašich najnáročnejších hostí.

 

 

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu