Menu

Začnite teraz: Pozrite sa na všetky videá!

Získajte neobmedzený prístup k nášmu online kulinárskemu portálu s najnovšími školeniami pre profesionálnych kuchárov – videá sú natočené a vytvorené so šéfkuchármi z celého sveta! Nemusíte sa báť času. Takmer všetky videá nie sú dlhšie ako 2 minúty. Vieme, že máte nabitý pracovný program.

Všetky videá sú bez reklám, ale musíte byť registrovaným užívateľom. Tieto online video kurzy sú iba pre profesionálnych kuchárov a šéfkuchárov. Zaregistrujte sa a začnite s video kurzom "Umenie servírovania jedla" alebo "Dokonalé talianske cestoviny".

 

Úvod do varenia

Ovládnite kulinárske základy a základné kuchárske techniky v týchto úvodných školeniach.

Praktická teória a metódy

Ako dobre poznáte kuchárske techniky? V týchto videách sa pozrieme na kuchársku teóriu a metódy, ako je výroba cestovín, príprava vývaru a fondu.

Pokročilé techniky varenia

Ovládáte už základy prípravy jedál a varenia? Potom je čas zamerať sa na zvládnutie pokročilých techník varenia.

Klasické pokrmy

Každý kuchař by měl ovládat klasická jídla! Vraťte se k základům v této sérii videí o klasických pokrmech.

Ázijská kuchyňa

Ázijská kuchyňa je jednou z najobľúbenejších kuchýň na svete! V týchto kurzoch varenia ázijských jedál sa naučíte pripravovať ázijské recepty priamo od profesionálneho šéfkuchára.

Európska kuchyňa

Plánujete pridať do svojho menu európske špeciality? Pozrite sa najprv určite na tieto video kurzy a naučte sa pripravovať európske recepty.

Špeciálne príležitosti

V tejto sérii videí sa dozviete, ako pripravovať sezónne recepty a pokrmy pre špeciálne príležitosti.

Rastlinná kuchyňa

Varenie rastlinných pokrmov je stále viac trendy. Nezabudnite si pozrieť tieto školenia s inšpiratívnymi vegetarianskými a vegánskymi receptami..

Reštaurácia

Prevádzka reštaurácie a servisu je dôležitou súčasťou každého gastro podnikania. Táto séria videí vám ukáže, ako lepšie obslúžiť vašich zákazníkov.

Masterclasses

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu