Menu

Hellmann's je značka, ktorej dôverujú šéfkuchári a ich hostia na celom svete.

 • Vyskúšajte majonézu Hellmann's Vegan. Skvelý doplnok k vegetariánskym a veganským pokrmom. Vyznačuje sa dokonalou chuťou, hladkou textúrou a krémovou konzistenciou.
 • Dresingy Hellmann's sú zárukou vynikajúcej kvality, zdôrazňujúce chuť studených a teplých pokrmov. Dresingy sú perfektné ako základ pre dipy a cenná prísada do marinád.
 • Klasické omáčky v obľúbených variantách sa vďaka svojej stabilnej konzistencii perfektne hodia ku grilovaným pokrmom, šalátom, chlebíčkom alebo zeleninovým pochutinám.

 

Knorr Professional Collezione Italiana je rada paradajkových pretlakov vyrábaných v Taliansku. Paradajky, ktoré používame, dozrievajú na talianskom slnku a zbierajú sa v hlavnej sezóne, vďaka čomu dosahujú dokonalej rovnováhy sladkosti a kyslosti. Určite vyskúšajte:

 • Náš absolútny hit - Tomato Pronto omáčka z talianskej odrody Roma, ktorá je zárukou správnej tvrdosti a mäsitosti. Omáčka obsahuje viac ako 75 % najemno nakrájaných paradajok, ďalej tiež cibuľu, jemné korenie a olej.  Tomato Pronto je pripravená k okamžitému použitiu - môžete ju podávať priamo po otvorení k studeným alebo teplým pokrmom.

 

Knorr Professional Collezione Italiana je tiež široký sortiment cestovín – vyrobených v Taliansku, z najkvalitnejšej tvrdej pšenice. Vďaka tomu sú cestoviny odolné, počas varenia sa nelepia a zachovávajú si svoju stabilitu v maskách. Medzi našimi príloham do jedál nájdete aj:

 • zemiakové Gnocchi,
 • dlhozrnnú ryžu (ideálna na jedlá podávané vo jedálňach, neprevarí sa, zostáva sypká aj po opakovanom ohrievaní),
 • ľahko a rýchlo prípravenú zemiakovú kašu

Rychlý a jednoduchý spôsob, ako vytvoriť originálne a jedinečné jedlá, hlavne pre nečekaných hostí a veľké skupiny. Využite  ako základ alebo k dochuteniu originálnych zeleninových pokrmov.

 • Omáčky a polievky - široký výber príchutí, ktoré môžu byť základom alebo súčasťou vášho pôvodného pokrmu.
 • Zeleninový vývar - má univerzálne a všestranné použitie. Je bez akýchkoľvek alergénov - bez lepku a bez laktózy, bez palmového oleja.

 

Zoznámte sa s radou Knorr Professional Primerba - aromatickým korením v paste na bázi čerstvých byliniek a zeleniny konzervovaných v rastlinných olejoch a soli. Poskytují bohatú, koncentrovanú chuť a vôňu prísad používaných po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie. Primerby majú mnohostranné a veľmi univerzálne použitie v zeleninovej kuchyni. Doporučujeme  ich k dochuteniu teplých jedál (napr. zeleniny, cestovín, polievok, omáčok) aj studených pokrmov (šalátov, dipov, vinaigretových omáčok), rovnako tak sa hodia ako prísada do marinád a plniek.

 

Najprv poďme na ochutenie rastlinných pokrmov : to je totiž naša cesta, ako presvedčiť o ich vynikajúcej chuti aj veľkých milovníkov mäsa:

 • Knorr Professional Essence - vám pomôžu jednoducho dosiahnuť bohatých a komplexných chutí. Môžu byť použité v každej fázi prípravy pokrmu, v priebehu varenia alebo pre dokončenie pokrmu, rovnako tak ako prísady do marinády.
 • Essence Zeleninový bujón - pomáha zvýrazniť plnú chuť a vôňu zeleniny v teplých i studených pokrmoch, ako sú omáčky, polievky, plnky a dipy.
 • Unikátna receptura ázijských omáčok obohacuje chuť zeleniny aj grilovaného, ​​vyprážaného alebo pečeného mäsa. Tekutá konzistencia uľahčuje dávkovanie a umožňuje rovnomerné rozloženie produktov v jedle.

 

Široká škála známych a oceňovaných sypkých korení vo forme zmesí aj jednozložkového korenia.

 • Jemné zmesi korenia Knorr sú starostlivo vybrané zmesi bylín, korení a sušenej zeleniny pre prípravu tých najobľúbenejších druhov masa a ryb. Hravo ich tiež môžete použiť k dochuteniu zeleniny pred vyprážaním či grilováním. Vďaka praktickému rozprašovaču je ich použitie veľmi jednoduché.
 • Jednozložkové korenie Knorr Professional je zárukou vynikajúcej vôně, chute a vzhľadu, pretože je pestované v regiónoch s podnebím, ktoré zaisťuje zachovanie všetkých jeho pôvodných vlastností.

 

Knorr Professional šalátová zálievka poslúži k rýchlemu dochuteniu šalátov.  Šalátová zálievka je vhodná pre prípravu vinaigrettovej omáčky na bázi vinného octa a olivového oleja, rovnako tak aj na prípravu smotanových alebo majonézových dipov. Zálievka môže byť  používaná ako základ alebo na dochutenie pre vašu pôvodnú omáčku.

Zvlášť doporučujeme:

 • Knorr Zahradnú zálievku s osviežujúcou bylinkovou príchuťou citrónu. Vďaka svojej konzistencii a sviežej chuti je perfektná ako klasický vinaigrette alebo základ pre mnoho originálnych šalátových dresingov.
Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu