Menu

Sme šéfkuchári podporujúci šéfkuchárov

Podpora šéfkuchárov – šéfkuchári pre šéfkuchárov

Unilever Food Solutions je obchodný podnik, ktorý vyvinuli šéfkuchári. Vieme teda, čomu každý deň v kuchyni čelíte. Všetko naše úsilie  je zamerané na to, aby sa váš život trochu zjednodušil. Našim cieľom je inšpirovať vás, zaškoliť a poskytnúť vám tie najlepšie produktové riešenia. 

Náš tím viac ako 300 šéfkuchárov, ktorý čerpá zo svojich rozsiahlych skúseností v oblasti profesionálnych stravovacích služieb, vytvára pokrmy a ich riešenia, ktoré sú vyvážením skvelého vkusu, pohodlia či výživy a trvalo vysokého štandardu.

Naša globálna sieť odborníkov na stravovacie služby pomáha vyhľadávať tie najlepšie trvalo udržateľné prísady, vyvíjať kvalitné produkty, zostavovať inšpirujúce a trendové recepty a poskytovať kulinárske školenia  a podporu kuchárov. 

Sledujte náš tím kuchárov a odborníkov v oblasti  prípravy jedla!

Sme tu, aby sme vás inšpirovali. Ak sa chcete dozvedieť viac o trendových ingredienciách, najnovších technikách prípravy jedál, humornej kuchyni a špičkových kulinárskych udalostiach, sledujte nás práve teraz.

 

Call Us

0860 31 41 51
Contact our Customer Care line for quality issues or general inquiries.

Trendy a inšpirácia pre jedálničky

Dopyt po vegetariánskych potravinách, bezlepkových jedálnych lístkoch a strave na bázebiopotravín rastlinného charakteru poukazuje na to, ako sa trendy potravín a potreby zákazníkov neustále menia – sme si vedomí, že udržať krok s týmito trendmi môže byť beh na dlhé trate.

Vďaka nášmu odbornému tímušéfkuchárov nestratíte inšpiráciu a smelo okúsite najnovšie trendy v oblasti stravovaniarecepty ponúkané v reštauráciách či online kuchárske kurzy

Naše produkty

Naše profesionálne potravinárske produkty vyvíjame v úzkej spolupráci s našim šéfkuchármi. Niet preto divu, že naše popredné potravinárske značky poskytujú kvalitu bez kompromisov v kuchyni. Produkty zodpovedajú vašim potrebám a potrebám vašich zákazníkov: omáčky bez hrudiek, vegánske produkty, koreninové prípravky bez obsahu farbív a konzervačných látok. 

Ak chcete zistiť, kde naše produkty nájdete, obráťte sa na najbližšieho obchodného zástupcu. 

Záväzok spoločnosti

Záväzok spoločnosti Unilever Foods Solutions zabezpečiť trvalo udržateľné balenie

Pokiaľ ide o použitie plastov, v spoločnosti Unilever Food Solutions sme presvedčení, že menej je viac. Plán trvalo udržateľného spôsobu života je naďalej našou hnacou silou v snahe spĺňať záväzok, ktorý sme si dali, a to znížiť použitie plastov.

Do roku 2020: znížime produkciu odpadu spojeného s likvidáciou našich produktov o 50 %.

Do roku 2025: 100 % našich plastových obalov bude opätovne použiteľných, recyklovateľných alebo kompostovateľných. 25 % našich plastových obalov bude navyše vyrobených z plastov recyklovaných používateľmi (tiež PCR). Znížime na polovicu používanie panenského plastu obmedzením celkového použitia plastových obalov o viac ako 100 000 ton a zrýchlením používania recyklovaného plastu. Pomôžte nám zbierať a spracovávať viac objemu plastového obalu, než predáme.

Okrem obmedzenia používania plastu sme sa zaviazali pomôcť vytvoriť cyklické hospodárstvo plastu. To znamená podniknúť kroky vo všetkých bodoch cyklu plastov. 

Z tohto dôvodu naša stratégia na zníženie použitia plastov pozostáva z troch častí:

  1. BEZ PLASTOV
  2. MENEJ PLASTOV 
  3. LEPŠIE PLASTY
Please recycle

 

Please recycle: náš záväzok pre trvalo udržateľné balenie

Všetky produkty spoločnosti Unilever Food Solutions budú odteraz niesť logo „please recycle v snahe pozvať našich zákazníkov a spotrebiteľov, aby na túto cestu nastúpili s nami. Pokračujeme tiež v úzkej spolupráci s našimi dodávateľmi a partnermi pri vytváraní recyklačných riešení v prípade, ak ešte nie sú zavedené.

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu