Menu

Rozhovor v kuchyni | Časť 6

Vytváranie nových a originálnych receptov nie je nikdy jednoduché, najmä ak pravidelne upravujete menu. Skvelý spôsob, ako sa inšpirovať, je začať s klasickými pokrmami a stavať na nich, aby ste pridali svoj vlastný nápad. Poďme tomu čeliť, väčšina skvelých vecí v súčasnosti sa inšpirovala niečím veľkým, čo tu už predtým bolo. Neexistuje žiadna hanba pri čerpaní inšpirácie z toho, čo vieme a milujeme. Gavin a Oli ukazujú, ako interpretujú klasiku novým spôsobom.

Stavte na klasiku

Gavin a Oli: Stavte na klasiku

00:00

Ako získate inšpiráciu na vylepšenie klasiky?

Gavin: "Jedna surovina je zvyčajne východiskovým bodom. Ďalším dobrým zdrojom motivácie je popularita klasických jedál - ľudia ich milujú! Bez ohľadu na to, ako sa pokúšame inovovať s novými špecialitami - cheeseburger sa neustále vypredával viac ako všetko ostatné v ponuke. "

Oli: "Z kombinácie sledovania a nasledovania ďalších vzrušujúcich, vynaliezavých šéfkuchárov a mojej osobnej cesty a skúsenosti."

Hamburgery&ďalšie

Hamburgery&ďalšie

Objavte lahodné recepty od našich šéfkuchárov, ktoré by vás mohli inšpirovať k vytvoreniu vlastného jedinečného street food menu!

Street food recepty

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu