Menu

01:30

 1. Ako si umyť ruky

Jedným z kľúčových hygienických a bezpečnostných pravidiel v kuchyni reštaurácie je zaistiť, aby vaše ruky boli čo najčistejšie. Tieto tipy vám pomôžu udržať vysoký štandard osobnej hygieny.

01:14

2. Ako vyčistiť pracovné plochy na prípravu jedla

Objavte najlepšie spôsoby dezinfekcie, odmastenia a mnoho ďalšieho pre zvýšenie bezpečnosti a ochrany zdravia na pracovisku v kuchyni. Vo videu uvidíte čistenie pracovných ploch, umývadiel, zariadenia a neviditeľných častí.

00:53

3.Ako vyčistiť kuchynské náčinie

Sú nástrojom profesionálneho kuchára, takže ich bezpečnosť a pripravenosť na použitie je dôležitou súčasťou čistenia komerčnej kuchyne. Trochu vášho úsilia môže urobiť obrovský rozdiel.

01:41

4. Ako vyčistiť sporák

Tento kontrolný zoznam vám poskytne skvelé výsledky a ľahšiu starostlivosť o kuchyne. Zbavte sa tukov a zvyškov spáleného jedla.

01:41

5. Ako upratať podlahu v kuchyni

Vyskúšajte tieto jednoduché tipy na čistenie. Objavte vybavenie, ktoré budete potrebovať. A zistite, ako túto prácu vykonávať bezpečne a koľko času potrebujete na vyčistenie špiny z kuchynskej podlahy.

01:18

6. Ako upratať podlahu v reštaurácii

Pomôžte vytvoriť svieži a reprezentatívny priestor reštaurácie s jednoduchými trikmi ako je vytieranie do osmičky. Žiarivá podlaha môže uistiť hostí, že jedia niekde, kde naozaj na čistote a hygiene záleží.

01:59

7. Ako vyčistiť stoly a stoličky

Chcete poznať najlepšie techniky upratovania po zákazníkoch a prípravu stolovania pre nových? Pozrite sa na toto krátke video.

03:15

8. Ako vyčistiť sociálne zariadenie v reštaurácii

Prevezmite zodpovednosť za čistotu aj toho najmenšieho priestoru vo vašej reštaurácii - sprievodca dôkladným umývaním a vyčistením všetkého od umývadla po prebaľovacie pulty.

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu