Menu

Firemní hostia boli na desiatkach obchodných stretnutí a firemných akciách. Oceňujú tie, ktoré prevyšujú ich očakávania a prinášajú im úplne nové skúsenosti. Ako to môžete docieliť?

Výrobná značka

Pripravte jedlo inšpirované spoločnosťou, pre ktorú pripravujete catering. Získajte informácie o súčasnom pôsobení a histórii klienta.

Potom urobte entrée (vstup) do kuchyne krajiny odkiaľ firma pochádza – napr. Francúzsko, Nemecko alebo Španielsko. Ak nepovažujete miesto pôvodu za inšpirujúce, skúste pripraviť alebo servírovať jedlo spôsobom, ktorý pripomína to, čo spoločnosť robí.

Napríklad pri príprave jedál pre športové spoločnosti si môžete pripraviť koláčiky v tvare futbalovej, basketbalovej alebo tenisovej lopty.

Prezentácia značky

Keď uvažujete o prezentácii jedla, zvážte imidž klienta. Najjednoduchšie je urobiť cookies (koláčiky)    v tvare loga spoločnosti, alebo ozdobiť tortu firemnými farbami. Pamätajte - možnosti sú nekonečné.

Keď pripravujete catering pre výrobcu farieb, skúste servírovať omáčky vo forme rozptýlených kvapiek alebo aplikácie širokým ťahom štetcom.

Dekorácie na firemné team-buildingové podujatie.

Zdobenie stolov na firemných akciách môže byť veľkou výzvou. Tu je niekoľko nápadov, ktoré vás môžu inšpirovať.

Napichovadlá s logom spoločnosti

Napichovadlá s logom spoločnosti

na ozdobenie mini-sendvičov, muffinov a zákuskov

Čerstvé kvety

Čerstvé kvety

vo firemných farbách

Výzdoba

Výzdoba

pripomínajúce odvetvie klienta - napr. farebné vedrá so štetcami

Bannery a girlandy

Bannery a girlandy

vo farbách značky spoločnosti

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu