Menu

03:07

Moja firma na Google

Rovnako ako sociálne média, je tento online nástroj zápisu firmy na Google skvelým spôsobom, ako informovať potenciálnych nových zákazníkov o vašej reštaurácii. Zistite, prečo by ste si mali upraviť podrobnosti o svojej firme a pridať lákavé obrázky vašich jedál.

04:04

Čo majú obsahovať dobré webové stránky

Špecialisti v oblasti digitálneho marketingu a výkonná šéfkuchárka UFS Joanna Gendrano vám poradia, ako vytvoriť skvelé webové stránky reštaurácie. Odborné postrehy ako napríklad to, prečo by sa na webe reštaurácie malo dať ľahko orientovať, prečo mať jednoduchý a prehľadný rezervačný systém, a prečo webové stránky pravidelne aktualizovať.

03:30

Ako vytvoriť webové stránky 

Toto video ukazuje rýchly a jasný úvod k vytvoreniu webových stránok, ktorý zahŕňa výber správneho nástroja pre tvorbu webových stránok, nákup názvu domény, výber štruktúry / layoutu a štýlu webovej stránky, ktoré vyhovujú vašej značke.

03:14

Ako si poradiť s online recenziami

Toto video vysvetľuje, kde nájdete recenzie vašej reštaurácie a ako na ne najlepšie reagovať. Aj negatívne komentáre možno premeniť na pozitíva a použiť ich ako účinnú formu digitálnej marketingovej komunikácie vašej reštaurácie.

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu