Menu

02:42

1. Kebab

Kebab je možné pripraviť z rôznych typov mäsa, pomocou rovnakého spôsobu prípravy. V tomto vynikajúcom recepte používame marinované kurča.

02:56

2. Pečené kurča

Pečené kura ste určite jedli doma, ale ako ho pripraviť - najmä pre platiacich zákazníkov v reštaurácii? Vo videu uvidíte náš recept.

03:10

3. Kuracie Stir Fry

Pozrite sa na recept obľúbeného ázijského pokrmu - Kuracie Stir Fry. Je to jednoduché a chutné jedlo, ktorého prípravu sa naučíte veľmi ľahko bez ohľadu na to, či ste niekedy predtým varili s wokom alebo nie.

02:04

4. Kurča Á la King

Nepoznáte ešte Kurča à la King - pokrm pripravený z kuracieho mäsa, húb, cherry, velouté a smotany? Vo video recepte uvidíte celý postup a prípravu.

02:39

5. Kohút na víne / Coq au vin

I keď sa názov ikonickej francúzskej klasiky ťažko vyslovuje, Coq Au Vin resp. Kohút na víne je hydinový pokrm - ktorý dokáže uvariť každý pomocou niekoľko jednoduchých krokov. Sledujte šéfkuchára Vusiho a naučte sa jeho techniku pre perfektnú prípravu kohúta na víne.

03:13

6. Thajské zelené kuracie karí

V tomto videu preskúmame ulice Thajska a naučíme vás, ako pripraviť dokonalé thajské zelené kuracie karí. Jeho prípravu vám krok za krokom ukáže šéfkuchár Vusi.

02:18

7. Tandoori kurča

Tandoori kurča je skutočná indická klasika! Jeho príprava je jednoduchá, presvedčte sa sami a pozrite sa na video recept.

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu