Menu

03:23

Sociálne média - založenie účtov

Zistite, prečo zvolenie správnej platformy - či už Instagramu, Facebooku alebo TikToku - je kľúčom k úspešnému marketingu v sociálnych médiách pre reštaurácie. Zároveň sú dôležité kľúčové prvky profilu účtu, ktoré potrebujete na interakciu s potenciálnymi zákazníkmi.

03:20

Tvorba obsahu

Od inšpirácie obsahom konkurencie až po to, prečo môžu špeciálne funkcie, ako sú napr. livestreamy na Instagrame, dobre fungovať aj pre reštaurácie. Toto video pomôže vašej reštaurácii uspieť v sociálnych médiách.

03:21

Čo (ne)robiť na sociálnych sieťach

Výkonný šéfkuchár UFS David El Bitar a ďalší odborníci vám povedia o dôležitosti používania hashtagov a ďalších jednoduchých pravidiel. Dozviete sa, prečo by ste sa mali vyhnúť nadmernému zverejňovaniu príspevkov a mnoho ďalšieho.

03:17

Propagácia na sociálnych sieťach

Digitálny marketing je skvelý spôsob, ako môžu reštaurácie informovať ľudí o svojom novom menu, súťažiach a zľavách. Zistite, prečo by platenie niekomu za tvorbu príspevkov a kvalitné fotky mohli nalákať viac hostí do vašej reštaurácie.

03:57

Ako zvýšiť počet sledujúcich na sociálnych sieťach

Kuchári, ako je Joanne Gendrano z UFS, a odborníci na sociálne médiá zdieľajú svoje tipy ako reštaurácia môže získať viac sledujúcich. Taktiky zahŕňajú zverejňovanie príspevkov každý deň v rovnakom čase a odpovedanie na všetky komentáre zákazníkov.

Produkty
Recepty
Inšpirácie šéfkuchára
Menu